Yeni çöpçatan uygulama

Ayrıca artık sohbet programları yani chat uygulamaları sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden de insanlarla tanışabiliyor ve muhabbet edebiliyoruz. Hatta konu açmakta, tanışmakta zorluk çekenlere de yardımcı olan bu tür uygulamalar , sohbet konuları ve ilk sohbete nasıl başlanır hakkında da ipuçları verebiliyor.

Tinder'dan hoşlanmayanlar için 12 farklı arkadaşlık uygulaması

Özellikle ülkemizde de büyük bir kitle tarafından kullanılan yerli ve yabancı sohbet uygulamaları, birçok kişinin yabancı dillerini de geliştirmesine oldukça fayda sağlıyor zira bazı zamanlarda bu tür uygulamalar sayesinde yabancılarla konuşmak, okullarda öğretilen yabancı dil eğitiminden daha da etkili olabiliyor. Haliyle insanların bu tür uygulamalardan uygun eş bulma şansları da bir hayli artıyor.

Sizler için en iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri hakkında bilgi verip,  en iyi arkadaşlık siteleri ve uygulamalarını listeledik;. Her nasıl ki sohbet siteleri ilk çıktığında eski Mynet Sohbet uygulaması lider olduysa aynı şekilde şimdi de Tinder bu tür uygulamalarda lider konumda. Google Play Store üzerinden milyondan fazla indirme sayısına ulaşan uygulama, Avrupa ülkelerinde de çok popüler olduğu için yabancı insanlarla tanışma olasılığı oldukça fazla.


  • online filing of bir form 2316?
  • ‎happn — tanışma uygulaması App Store’da.
  • ücretsiz mesajlaşma arkadaş sitesi?
  • flört döneminde yapılması gerekenler?

Google Play Store üzerinden yaklaşık 50 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan uygulama, kullanıcılarının canlı yayınlarla da tanışmasına olanak veriyor. Klasik mesajlaşma özelliklerinin yanı sıra canlı yayın yapma olanağı da tanıyan uygulama, Google Play Store üzerinden 50 milyondan fazla indirme sayısını ulaşmış durumda.

Yalnızlığa Son Verecek Çöpçatanlık ve Flört Uygulamaları

Yabancı kişilerle tanışmak isteyenlerin kesinlikle kullanması gereken uygulamalardan olan Skout, dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla iletişim kurmanıza olanak tanıyor. Canlı yayın yapma özelliği de bulunan uygulama, insanları konuma göre de filtreleyerek oldukça kullanışlı görünüyor. Listedeki diğer uygulamalara göre farklı olan HelloTalk, genellikle yeni dil öğrenmek isteyen insanlar tarafından tercih edilen en iyi arkadaşlık sitesi  olarak görülüyor.

Yani Korece öğrenmek isteyen bir Türk ile Türkçe öğrenmek isteyen bir Koreli bu uygulama sayesinde tanışarak birbirlerine dil eğitimi veriyorlar. Bir Alman mesajlaşma ve tanışma uygulaması olan Yoomee, hemen hemen dünyanın birçok yerinde aktif olarak kullanılıyor.

Tinder'dan sıkılanlar için alternatif arkadaşlık uygulaması: Coffee Meets Bagel

Ülkemizde de tercih edilen sohbet uygulamaları arasında yer alan Yoomee, Google Play Store üzerinden 50 binden fazla indirme sayısına sahip. Henüz yeni bir uygulama olmasına rağmen kısa sürede on binlerce indirme sayısına ulaşan MyDate, hem sosyal medya hem de flörtleşme uygulaması olarak kullanıcılarına hizmet veriyor.

Ülkemizin en eski ve köklü mesajlaşma sitesi olan Kelebekchat, mIRC altyapısını kullanmasına rağmen hâlâ daha en çok kullanılan en iyi arkadaşlık siteleri arasında yer alıyor. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu yıl itibariyle üye sayısının bini geçtiğini açıklayan Pembepanjur, bu sayıyı her geçen gün artırıyor. Özel tasarlanmış bir arkadaşlık ve sohbet sitesi olan Pembepanjur, ayrıca blog bölümüyle de kullanıcılarına yararlı bilgiler veriyor.

Devam eden süreçte Facebook gereken bilgiyi yine sağlamayınca Facebook İrlanda Ofisi, yeni uygulamanın ülkeye girişini ileri bir tarihi erteleme kararı aldı. Güçlü gizlilik yaratmak ve Avrupa ülkelerinde veri işleme yönetmeliğini tamamlamak için yoğun bir çalışma sarf ediyoruz. Facebook hatırlayacağınız üzere kullanıcılarının siyasal görüşlerini paylaştığı suçlaması yüzünden yüklü miktarda ceza almış ve güveni büyük oranda sarsılmıştı.

Ancak Avrupa ülkelerinde ortaya çıkan güvenlik endişeleri de gösteriyor ki uygulamanın global çıkışı için önümüzde daha meşakkatli bir süreç mevcut.

Yolunun kesiştiği kişileri bul

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Uygulama mağazalarındaki en iyi 25 arkadaşlık uygulaması

Paylaş Tweetle. Spotify, şarkı yazarlarının diskografilerini ortaya koyan yeni içeriğini tanıttı. Online eğitim girişimi Vedantu, 24 milyon dolar daha topladı.